Něco o nás

1.10.2013

Je nás šest.

Čtyři dětičky…

Vojta

Vája

Verunka

Vašík

… a jeden rodičovský pár.

Sandra a Medvěd

……………………………….

1.1.2010

Ahoj kamarádi, vítejte u nás.

Nenapadlo mě nic univerzálního, co bych o nás mohla prozradit a přitom by bylo jisté, že to bude platit i za rok. S výjimkou toho, že abecedně seřazeni se jmenujeme Medvěd, Sandra, Vája a Vojta.

K 1.1.2010, kdy začíná fungovat tento blog, jsme celkem 4. Dá- li Bůh, tak z Medvěda bude na jaře advokát, ze mne na podzim studentka a z našich dětí budou slušní lidé. Všichni k tomu máme solidně nakročeno:-)

Abych to měla všechno pěkně po kupě, přesunula jsem sem články i ze svých dřívějších blogů. Z doby před Medvědem jsem vybrala jen část svého pobytu v Sydney, to ostatní sem nepatří.

Doufám, že Vám tu u nás bude útulno.

Sandra

P.S. kdybyste měli něco na srdci, neváhejte mě kontaktovat na me2dova(@)gmail.com, nebo si mne přidejte na FB na profilu, který slouží výhradně k navazování netových přátelství: http://www.facebook.com/people/Sandra-Medvedova/1793484719?ref=search

P.P.S. za vytvoření tohoto blogu děkuji svému bratrovi, strejdovi Momanovi a obrázky mi nakreslila má kamarádka z dětství, členka elitního spolku Bílá lvice a naděje české vědy, Lilis, které rovněž děkuji:-)

Comments are closed.