Setkání Medvědů s medvědy v Berouně

Vojta, Kuba s Matějem, známí to medvědí bráchové z Chaloupkova večerníčku. Za těch 10 let, co od natáčení uplynulo, se z těch tří chlupatých kuliček staly spíše tři chlupaté medvědí koule a  setkání s nimi tváří v tvář bylo zážitkem.

Slyšeli jsme, že medvědi se tak okolo šesté obvykle zalezou a uloží se ke spánku. Už to vypadalo, že je nestihneme, protože při výstupu na Městskou horu jsme se zdrželi na jednom hřišti, na druhém hřišti,…ale měli jsme štěstí a méďové kvůli nám zůstali vzhůru až do sedmi.

(fotky z hřiště dodatečně smazán)

I na věži mají otevříno do sedmi a z ní je nádherný výhled na celý Beroun. Nahoře je ovšem zábradlíčko ve výšce Vojtových očí. Musí to být sebevrahů ráj. Netrpím závratěmi, ale s dětmi jsem se tam úplně bezpečně necítila….

Centrum Berouna je docela malebné místo, které se soudruhům podařilo vylepšit o pár ohyzdných budov.

Na poslední fotce jsou nalevo od Medvěda vidět dvě cedule- první označuje výšku vody (přímo na náměstí) při povodni v roce 2002, druhá výšku vody při povodni v roce 1872. (fotka rovněž dodatečně smzána- čára z roku 2002 je ve výšce 2m a ta z roku 1872 je ještě tak o metr, metr a půl výš)

Byl to pěkný výlet, můžu vřele doporučit.

One Comment

  1. jana napsal:

    Ha, Valerína je tuze roztomilá!!! :) Jsou si s Vojtou hodně podobní.