Zážitky posledních pár dní

„Máš sbalenou s sebou tu knížku?“ ptala jsem se před odjezdem do Prahy už asi po sedmé. „Jo, mám ji,“ potvrdil Medvěd, že knížku o které jsme si chtěli s tátou popovídat, nezapomněl.
„Tak kde je?“ ptala jsem se o několik hodin později, když na ni večer přišla řeč. „No….já ji asi nevzal…“ hrabal se Medvěd v batohu. Ehuch, co na to říci.
O tři dny později jsme dorazili domů, nalepili oba v tu samou chvíli hlavu na přední sklo a koukali na knížku, která na nás čekala na zemi u vjezdu do garáže. „Vidíš, já ti říkal, že jsem ji nezapomněl sbalit,“ zaradoval se Medvěd upřímně.
Jsou holt tací, kterým stačí ke štěstí málo….:-)
Jinak léto už je asi definitivně v háji. V neděli jsme byli na výletě na Jiráskově boudě, kdesi u Náchoda. Byl to trochu atypický výlet, protože nejdřív jsme jeli hodinu tam, pak jsme došli asi kilometr a půl k té boudě, tam jsme se najedli…a pak jeli zase hodinu zpátky domů. Ne, trochu přeháním- ještě jsme na Jiráskově boudě vystoupali na rozhlednu, kde jsme zjistili, že je šílená mlha a zima a že není vůbec nic vidět. Ale Vojtovi se nahoře líbilo- mlha ho rozhodně nemrzela, protože mohl obíhat kolem dokola rozhledny a pokaždé, když doběhl kolečko, tak na nás vybafnul a hrozně se rozchechtal.

Jsou holt tací, kterým stačí ke štěstí málo…:-)

Comments are closed.