Vojto, nepij, nepij, nepij!

Medvěd má nějakou fanynku, která mu pod záminkou pracovních hovorů volává domů a říká mu zlatíčko, broučku, lumpíku…vzhledem k tomu, že mi to Medvěd sám nahlásil, tak zůstávám zatím docela v klidu, až se tímhle chlubit nebude, půjde do tuhýho:-) No, do tuhýho asi ne, protože Slečna Bááájo (dle zakončení pracovního e-mailu pozdravem ´měj se bááájo´) má malá prsátka, což ji, podle Medvědových kriterií předem vyřazuje ze hry:-)
Dneska ale Medvěd přišel s tím, že by stejně takovou druhou hodnou ženskou jako jsem já nenašel…k tomuto poznání ho dovedl fakt, že jsem nekomentovala stav do kterého se dokázal dostat během 4 hodin, co jsem ho nechala bez dozoru na oslavě narozenin jednoho obchodního partnera (já odcházela v 11, on přišel o půl čtvrté ráno) To ani nemělo smysl komentovat, protože vytrestal sám sebe, já nebyla ten, kdo prozvracel celý den… Vojtíškovi pak, když se trochu dal do kupy, udělil cennou otcovskou radu do života- Vojto, nepij, nepij, nepij!
Vojta ovšem mít asi problémy s alkoholem nebude, protože ten si frčí na mlíku:-) Předevčírem se mu prořezaly další dva zuby, (celkem už má 4) a ráda bych začala přemýšlet o tom, že ho co nejdříve odstavim ( když nemá zrovna hlad, tak si mě jen tak lehce okusuje a občas to připomíná rafinovaný způsob čínského mučení) ale potíž je v tom, že ten prevít (lumpík po tatínkovi:-) nechce nic jíst, takže je ve svých devíti měsících plně kojené dítě. Doufám, že nedopadneme jak ty postavičky z Little Britain, kde si chlap přivede domů svou nastávající a zatímco sedí v obýváku na gauči, řekne své matce, že má hlad, ta vytáhne prso a před nestíhajícím pohledem své budoucí snachy ho nakojí…
Přišel mi dopis z VŠ, že jim mám uhradit 12 tisíc za semestr, který studuji navíc. Odvolala jsem se, že mám přerušené studium….tak mi napsali, že mám zaplatit alespoň 4000 za ČERVENEC a SRPEN. Tak jsem se docela naštvala- za co chtějí ty peníze? Za prázdniny? A nepatří náhodou prázdniny k uplynulému školnímu roku? Vždyť i potvrzení o studiu se vydávají od září do srpna… ale proti tomuto rozhodnutí už není odvolání, takže jsem vysolila 4 litry. Nejvíc mě štve, že zbytečně, protože kdybych to tušila, mohla jsem přerušit ne od září, ale od června, beztak jsem měla všechny zkoušky hotové. Navíc budou chtít ještě 2000 za leden, až znovu nastoupím ke studiu…ale tak to beru, to je zase moje blbost, že studuju 120 let a zatímco moji spolužáci se propracovali k titulu, já si jezdila po světě a pořizovala potomstvo…a za každou srandu se platí.

Comments are closed.