Valentýn

Koukám, že můj poslední příspěvek je z ledna, nějak to blogování zanedbávám. Nicméně, některé věci nelze jen tak opomenout- například je nutné zmínit svátek sv. Valentýna. To byl parádní víkend. Sehnali jsme si s Medvědem hlídání pro všechny 4 potomky a odjeli do Děčína, kde jsme si užívali ticha, výletů, kde člověk nemusí zkoumat, zda jsou trasy sjízdné pro kočárek, dospěláckých hovorů o nesmrtelnostech chrousta, které nejsou přerušovány neustálým vyptáváním, svobody, kdy se člověk dotazuje na večerní program větou- „nepůjdem třeba do kina?“ Nikoliv-“ co myslíš, seženem hlídání, abychom šli do kina?“, …

Byl to super víkend.

A tak se nám před pár dny, na Sv Medvěda:), narodilo další Medvídě.

Medvěd říkal, že kdyby věděl, že po tom víkendu bez dětí nám těch dětí přibude, že by takové rizikové aktivity nepodnikal:-) No, nemusí se bát, myslím, že se nám něco takového zase dlouho nepoštěstí….

Akorát sestřičky v porodnici vypadaly trochu zmateně, protože kluk se jmenuje Vít Viktor a my mu vytrvale říkali Venoušku….a to přitom ani netušily, že úplně nejvíc ze všeho je to Valentýn:-)

One Comment

  1. Quanti napsal:

    Propáníčka, to byl tedy plodný Valentýn :D DD já bych mu to bývala v tom jméně zvěčnila, to si o to přímo říkalo… ;) tak moc gratuluju!