Satka

Třetím členem do party v našem vztahu je Satka. Ne že bych snad osobně měla tu čest, ale potkávám ji častěji, než kteréhokoliv ze svých přátel. Jedná se o bývalou Medvědovu holku. Mohlo by se sice zdát, že po tak dlouhé době, co už spolu nejsou, někam zmizí, ale ona ne- ona je stále všudypřítomná jako pánbůh!

Obkopují nás věci, co od ní svého času Medvěd dostal, všude jsou její fotky, jeho přátelé se s ní stále čile kamarádí, Medvěd sám se stále otáčí za každou ženskou, která je jí jen trochu podobná, atd. Dokonce i v jídelně na bývalém Medvědově působišti stále visí její fotka. Už týden pod ní obědvám a moc mi nechutná…

Mám občas takový pocit jako bych zacláněla na jejím místě…že kdyby se s ním nerozešla, tak touto dobou už spolu jistojistě bydeli a byli by svoji. Beztak už měli celou budoucnost kompletně naplánovanou…a pak najednou ze seriálu odešla hlavní hrdinka a tak se za ní rychle našla náhrada- něco jako když Veronika Žilková plynně nahradila Terezku Brodskou v seriálu Ulice. Ne že by si někdo lámal hlavu s tím, že jedna je bruneta a jedna blond…prostě prsk jí tam- a oni už si diváci nějak zvyknou.

Medvěd mi kolikrát vyčítá, že se stále ještě vídám s některými svými ex- partnery. Argumentuje tím, že on se se svými bývalkami taky nevídá… což je fakt- ale to, že nás Satka in absentia doprovází, ať se hneme kam se hneme, to je snad ještě horší.

Comments are closed.