Rozhodnutí

Tak to vypadá, že se Medvěd včera definitivně rozhodl pro variantu pozemek. Jeho mamka slíbila, že nám nějaké peníze půjčí, takže bychom mohli začít stavět hned příští rok, což by bylo fajn.
Jenom jsem zvědavá, jestli to definitivně znamená skutečně definitivně. Obávám se totiž, že jakmile tchán zjistí, že opravdu chceme stavět na tom pozemku, který se mu nelíbí,dřevostavbu, která se mu nelíbí, začne tanec- odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil…tak půjde o to, co všechno bude ochoten přislíbit, aby Medvěda v jeho definitivním rozhodnutí zviklal.
Já už jsem ve stádiu rezignace, jinak bych se z toho musela zbláznit.
Mojta se rozhodl, že dost už bylo krtečků a maxipsů Fíků a že musí prozkoumat co je na ostatních DVDčkách, která ještě neviděl. Nejprve mi přinesl CDčko (kolo- touo) s třema myšákama (mychi), vydržel naň zírat asi hodinu a hrozně se u toho chechtal. Pak si donesl touo Landy a říkal, že mychi ne, že tohle touo- tak jsem mu vysvětlovala, že se mu to nebude líbit, že je na tom pán, co zpívá. Nenechal si to ale vymluvit, pořád opakoval- pán jo ano- tak jsem mu to pustila a vypadal notně zklamaně. Stačily mu asi dvě minuty a už to bylo- pán ne, mychi jo ano.

Kdyby si tak člověk dal vždycky poradit předem od těch moudřejších a zkušenějších, mnohým zklamáním by se vyhnul!

Comments are closed.