poslední předprázdinový spot

Medvěd: Tak jaké to bylo u toho zápisu, co tam bylo za lidi?
já:              Úplně jiné typy, než na fildě, všichni jak ze žurnálu. Budu na sobě muset zapracovat, abych tam nebyla ze všech nejhnusnější. Na fildě by mi to nehrozilo.
Ale taky jsem o 8 let starší, než všichni ostatní, to tomu taky nepřidá….
Medvěd: … o 8 let? Neblbni! To jako že jim je…
já:              … no 19, no …
Medvěd (zasněně): Ty voe, prsatý devatenáctky!! …

Medvěd se na moje studium těší.

Na konci prázdnin je setkání prvních ročníků na Mácháči. Stála jsem před volbou nejet vůbec, nebo jet s rodinkou, ale vypadá to, že pojedeme všichni. Medvěd dokonce obětavě navrhoval, že kdyby byl problém s tím nás uložit všechny do jedné chatky, tak že by mi gentlemansky přenechal místo u dětí a on že by se vmáčkl do chatky k nějakým studentkám, ale s díky jsem jeho laskavou nabídku odmítla. Seznamovat se tam mám jet já a ne on. Ikdyž věřím, že to nakonec bude naopak, že než padne první soumrak, tak Medvěd bude mít vytipované lidi, se kterými by šel dělat byznys, poskytne několik právních služeb a bude vědět kam se chodí koupat nejhezčí holky v okolí. Já budu vědět kde je nejbližší záchod, hřiště a stánek se zmrzlinou. Čím jsem starší, tím míň jsem na cizí lidi zvědavá a tím víc se mi příčí akce, co má slovo „seznamovací“ v názvu.
Nicméně se s tím snažím bojovat, takže letošní prázdniny strávím postupně se samými lidmi, které znám buď jen z netu, nebo jsem je viděla jen párkrát a zakončí to seznamovací megazájezd na Mácháč.

Odjíždím zítra a budu tu zase nejdříve až v srpnu, takže přeji krásné léto.

9 Comments

 1. Blondýna napsal:

  mam to stejne.. taky cizi lidi mam cim dal tim mene rada. Tak drzim palce at to dobre dopadne.

 2. Sejra napsal:

  Tož si to užij!!!!!

 3. rybka napsal:

  Zelam krasne leto, nech su ti neznami pre teba prijemnym prekvapenim!
  BTW: Ony tam nebudu len prsate 19-tky, ale aj stihli ramenati mladici okolo dvadsiatky. Este aby nakoniec Medved namiesto komarov neodhanal napadnikov! :-) Good luck!

 4. Sandra napsal:

  rybko, dík, jsi milá, ale už vidím tu frontu nápadníků, která se potáhne za obstarožní matkou dvou uvřískaných prďochů, když všude okolo budou ty prsaté 19-tky:-) Nicméně ani na Medvěda tam nejspíš nebude fronta (ačkoliv muži prý nestárnou) holt se jedeme bavit mezi mládež, no:)

 5. rybka napsal:

  Taj mi len slub, ze sa so mnou o tie zazitky s napadnikmi podelis, obstarozni matko :-) Skoro ti zavidim! :-)

 6. Sandra napsal:

  jj, rybko, všechny zážitky s nápadníky ti nahlásím, neboj. S Medvědem, Vojtěchem a Krokodýlkou za zadkem jich bude jistě na knihu:)

 7. Vlasta napsal:

  ja myslim ze zrovna Vojtech by jich par prilakat mohl:) staci naznacit,dokazu si ho zive predstavit jak ti nahani chlapy, medved nemedved:)

 8. Sandra napsal:

  Já vůbec nechápu proč všichni žijete v představě, že mým snem je uhnat nějakýho dalšího chlapa. Šmarjá, jako by mi ti moji dva kousci nestačili ke štěstí více než dost:)

 9. Manželka napsal:

  Pche, prsaté devatenáctky, to jsem si říkala taky, když jsem v šestadvaceti šla do prváku :) . No a pak, když jsme jeli s prvním ročníkem do chatek, jsem zjistila, že

  a) nejstaší je tam nějaká studentka kole 40ky
  b) spolubydlící padají do mdlob, když se svěřím, kolik mi je („Hele, woe, kolik jí je? Hádej!“ „Kolika jako? Nějak moc?“ „Jo!“ :D )
  c) všichni okolo mají sice o deset kilo míň, ale jsou v mnohem horší kondici („Jít až do krámu? to je hrozně daleko… Ty furt někam chodíš… to mě by se nechtělo.“)

  No a za d), nevím, jak to budete mít vy, ale možná budeš bydlet s nějakým sexy studentem ty – my jsme na tom seznamovacím pobytu měli osazenstvo chatky pohlavně smíšené.