Plavání II

Dneska k nám opět přišla paní cvičitelka plavání a donesla Vojtíškovi pod hlavu nafukovací podhlavník, aby mohl plavat sám a nemusela jsem mu hlavičku přidržovat. První co ale Vojtíšek udělal, když mu byl podhlavník připevněn, bylo, že otočil hlavu doleva a pak prudce doprava, přičemž mrsknul hlavu do vody a nalokal se…pak už se na svůj pobyl ve vodě díval s krajní nedůvěrou, tak jen doufám, že ho to do zítra přejde. Zítra má totiž velký den, kdy jeho plavecké umění přijdou obdivovat bábrdle s prabábrdlí, které se zatím na celý ten nápad „učit Vojtíška plavat kolem špuntu“ dívaly poněkud s despektem.

Do konce dubna mám ve škole odevzdat práci a mám z ní pořád třicetinu. Začínám si zoufat!

Vybíráme svatební oznámení, takže jsme si na víkend půjčili domů katalogy. Máme naštěstí s Medvědem docela podobný vkus, takže jsme rovnou zavrhli všechny ty narůžovělé a jinak pastelově vyvedené nevěsty, holubičky, labutě a ostatní kýče. Každý jsme si vybrali tři kandidáty a jen jeden jediný z nich byl tipem společným…takže máme nejspíš vybráno. Ještě se nám také líbilo oznámení, kde jsou nakreslení dva medvědi…ještě lepší by bylo, kdyby tam byli tři medvědi:-)… ale to si asi necháme na bronzovou svatbu a pak tam těch medvědů necháme nakreslit rovnou sedm:-)

Necháme vyrobit dvě verze- jednu budeme posílat předem, lidem které budeme zvát, a na té bude že se budeme brát, a tu druhou budeme posílat dodatečně, jako oznámení o tom, že jsme se vzali. Tím se vyhneme tomu, aby se nám tam nacpávali nějací naši kvazikamarádi a vyžírkové.

Co se motta týče, mně se líbilo Před manželstvím se domníváme, že milujeme, v manželství se to teprve učíme, ale Medvědovi to přišlo moc odvážné, tak jsme vybrali Manželství je plné starostí a trnů, ale nese ovoce, které se jinde nerodí. Ještě je tedy ve hře Čapkovo Jsme dva, dva na všechno, na lásku, život, na boj i bolest, na hodiny štěstí. Dva na výhry i prohry, na život a na smrt – DVA!
Jinak jsem při tom prohlížení narazila na oznámení, kde se píše: Něco se šuškalo, teď je to pravda, že dne blablabla bude naše svatba. „Hele,“ říkám Medvědovi,“ já to četla jako Něco se šukalo…“
„Jo,“ říká Medvěd, „něco se šukalo, teď je to Vojta…a tak dne blablabla bude naše svatba:-)“

Takže asi tak!

Comments are closed.