oslavenec marod

Vojta už je třetí den marod…tedy, ne že by mu něco závažného bylo, zatím je to jen rýmička, ale protože má zítra přijet na oslavu i Medvědův 85letý děda a příští týden máme tu akci s dětmi ze školky, snažíme se ho udržet fit. V praxi to znamená, že už třetí den nejde do školky, ven také nemůžeme a tak celý den věnuje zkoumání, kolik toho jsem schopná vydržet. Krokodýlka mu ochotně asistuje a oba už se nebezpečně blíží hranici, kdy je půjdu umístit do nejbližšího babyboxu. (Naštěstí tedy dnes večer hlídá Medvěd a já vyrážím za zábavou, takže možná mě ještě nějaký čas neudolají:)

V průběhu toho zlobení se rok s rokem sešel a z Medvíďáka se stalo čtyřleté dítě. Je to neuvěřitelné, jak ten čas letí … V příštím roce s ním mám veliké plány- jsme objednaní k paní logopedce, aby se konečně naučil říkat K, také bych ho ráda přihlásila někam na kurz bruslení, ale zatím jsem našla jen jeden- ve Vršovicích (Proč je proboha všechno ve Vršovicích? Já se tam snad odstěhuju…) Po Malé Medvědové jsme podědili lyžičky a přeskáče, ale nevím nevím, jestli se letos dostaneme na hory (ačkoliv, i ve Vrchlabí je porodnice, takže možná až se na Bulovce přestane rodit, přesuneme se do hor.)

Zkrátka plánů mám spoustu, tak jsem zvědavá, jak s panem „já se neumím snažit, já to neumím zkusit“ pochodím…

3 Comments

 1. Nz napsal:

  Vidíš, v tom Europarku mají i kluziště a půjčovnu bruslí pro děti:))

  Ať se brzo Vojta uzdraví a narozky oslaví! Mám taky doma maroda, Mrňous když je marodnej, tak je zlostnej, takže mám pokousaný a poškrábaný prsa, dekolt, ruce a obličej. Vypadám jak týraná žena s lupénkou.

 2. Sandra napsal:

  No jo, když já bych kromě kluziště a půjčovny bruslí potřebovala i instruktora. Vojtu samotného na led poslat nemůžu a já už se tam ve svém požehnaném stavu nepohrnu…

 3. nz napsal:

  Ty bys byla s mrňatama v herně a já s Vojtou a Starší bruslila:))