od příště pod heslem

Byla jsem upozorněna, že sem nejdou přidávat další komentáře, což je škoda, když se tu rozjela taková pěkná seznamka, takže přesouvám dopředu:)

Vážení čtenáři, drazí přátelé,

asi stárnu, či co, ale nějak mne opustila touha podělit se o svůj život s anonymním davem. Vím, že sem chodí poměrně dost lidí a je jen pár těch, co tu kdy po sobě zanechali stopu. Takže jsem se rozhodla, že tento blog zahesluji…pokud si i nadále chcete číst o tom, co je u nás nového, napište mi. Sem do komentářů, nebo na me2dova@gmail.com a já vám to heslo ráda pošlu. Pokud se neznáme, napište mi, prosím, něco o sobě, abych věděla s kým mám tu čest. Pokud se známe, napište mi něco o sobě také. Chápu, že si rádi počtete jak se máme a co děláme, ale věřte, že mne novinky od vás zajímají neméně.

Sandra

23 Comments

 1. Sejra napsal:

  Dobrý den,

  Jsem celkem vysoký né úplně štíhlý SŠ, nekuřák, 36 let, částečně invalidní, průměrně líný čech s průměrným životem, se zájmem o turistiku. Netančím, mám kladný vztah k osobám opačného pohlaví a k alkoholu, taktéž dobré jídlo nenechává mě chladným.

  Za účelem dosažení vyššího levelu v sociální komunikaci bych prosil jedno heslo pro tento blog.

  Je to tak správně?
  :-) ))))

 2. Sandra napsal:

  Jo, Sýre, tak nějak jsem si to představovala:-) Až to zahesluju, pošlu.

 3. Jani napsal:

  Jsem matka na MD s dvouletým synem, střdoškolačka a aspirací na vysokoškolačku (možná za tři roky). O Vašem webu jsem se doslechla – přečetla na blogu Jany T. (mé kamarádky)Váš blog čtu ráda a ráda se dozvídám, že v obdobných případech každodenního, někdy neuvěřitelného života s dětmi nejsem sama…

  Děkuji za případné heslo :-) Jani

 4. Sejra napsal:

  Nějak sem opominul rodinu, snad to není na závadu:-)

 5. Sandra napsal:

  Sýre, to mě nepřekvapuje, málokterý chlap, který by se měl popsal v pár větách začne- jsem otec dvou kluků…:-)

  Jani, zdravím, heslo pošlu, až bude.

 6. Špaček (co už nebloguje;) napsal:

  … ale pořád se zájmem sleduje ;) se taky hlásí o heslo, prosím

 7. Sandra napsal:

  Špačku, člověče, ty ještě žiješ? Já tak kolikrát myslela na tebe a na Číňana, kam vás vlny internetu odnesly… to by mne tedy zajímalo, kdo tu na mne ještě vykoukne:-)

 8. Špaček napsal:

  Žiju já a žije i Číňan, z vln internetu jsme si ale už šli odpočinout na břeh – nějak už nemáme nutkání aktivně internetově plavat (obzvlášť v době všech fejsbuků, který pokrejou i ty poslední zbytky potřeby digitálního exhibicionismu ;)

 9. Sandra napsal:

  Njn, ale věčná škoda, že spousta dobrých bloggerů přestalo blogovat úplně, nebo si ublognou maximálně párkrát do roka, aby se neřeklo…ale chápu.

 10. Jana napsal:

  Stará rašple, co tento blog objevila dávno a náhodou. Děti už velký, pořád jen práce, ale strašně ráda, jsem Vás blog četla. I recenze knih, protože ty miluji. Takže pokud by se našlo jedno heslo, budu ráda. Kdyby ne, přeji Vám a celé Vaší rozrostlé rodině hodně štěstí a zdraví do dalších let. Jana

 11. Sandra napsal:

  Ahoj Jano, zdravím, pošlu:)

 12. A. napsal:

  osoba ženského pohlaví, dvacet let, na vysoké škole. Občas z vysoké školy panikařící, občas nadšená. Nicméně toužící jednou po dětech. Třech… Miluju všechny příběhy, co Val, co Uhunka, co chlapeček. Protože mě to prostě baví. Když mi heslo přijde, budu sem ráda nakukovat dál, když ne, hodně štěstí do života a pro děti.

 13. Inka napsal:

  Mama od peti deti, 8-19, primereneho veku, zijici v USA…. Moc rada zavitam na Medvedi stranky, obdivuju Vas styl, schopnost vtipne popisovat zaziky, rada si prohlidnu fotky ceske krajiny…. Rada bych navstevovala i nadale!

 14. Klára napsal:

  Tvá sestřenice by měla o heslo také zájem, pokud je to možné :-)

 15. Týna napsal:

  Taky bych prosila heslo:-)I když nekomentuji, pravidelně sleduji:-)

 16. Jana napsal:

  Ahoj Sandro,
  objevila jsem Tě čirou náhodou přes Kudlanku, kterou moc ráda čtu stejně jako Tvoji/Vaši stránku. Moc se mi líbí styl, kterým píšeš, Tvůj humor, nadhled a přístup k životu. O tom svědčí i Tvé příspěvky na Kudlance (kdybych chtěla někdy někoho naživo potkat, byla bys to určitě Ty a Krakonoš :) ).
  Navíc jsem přišla na to, že máme některé věci společné – pocházím z východních Čech (nepletu-li se je Medvěd z HK), můj manžel je advokát, bydlíme v Praze vzdušnou čarou cca 3 km od Vás (autobusem bez přestupu) a moje dcera se jmenuje stejně jako Krokodýlka. Sice jsem nikdy nebyla v Austrálii, ani v nejmenším netoužím žít na venkově (stačí víkendové pobyty na latifundiích manželovy rodiny) a myslím, že jedno détě je u nás konečná, ale přesto nějakou sounáležitost cítím :)
  Moc ráda bych si o Vás četla i nadále, v případě, že Ti to nebude vadit. Jinak přeji hodně zdaru celému brlohu!
  Jana

 17. Vlasta napsal:

  Tva druha sestrenice by tez rada dal cetla medvedi blog, ackoli jak uz podotkla nekde na fb segra, osobni zazitky jsou lepsi – uz jste u nas dlouho nebyli:)

 18. eva napsal:

  Zdravím Vás,

  čtu Vás ráda a dlouho – počínaje snad čerstvým narozením Vojty (nebo až po?!:)), tehdá tuším ještě na jiném blogu. Sebeprezentace mi nikdy moc nešla, nicméně jsem přibližně přesně zhruba stejného věku, děti nemaje (ale ty tři, ty by se mi líbily, nebo čtyři, nebo pět… :D ), pracující věčná studentka (momentálně je to F1 na VŠE.. mimochodem, jak dopadla Vaše VŠE?:) naplavená do Prahy z moravského městečka kdysi pojmenovaného po prezidentovi.

  Máte hezké příběhy, vždycky mi zvednou náladu. Ráda bych Vám fandila i nadále :)

  Eva

 19. brixiska napsal:

  Krásný den,milá Sandro….jsem 40tiletá mamka ,VŠ,jedné autistické slečny..k Vám na blog si chodím odpočinout,když mi skončí denní povinnosti kolem dcery a já potřebuji dobít energii,líbí se mi vaše recenze knih,spoustu jsem si jich přečetla jen díky Vám.Dostala jsem se na váš blog přes blog kamarádky,jak už to tak asi bývá, protože cíleně jsem žádný blog nehledala…prostě je mi u vás a vašich milých dětí dobře….ráda bych byla i nadále vaší čtenářkou,pokud by to šlo…..pokud ne…tak popřeji hodně štěstí a radosti s dětmi a v životě:-)….Erika.

 20. zuzka napsal:

  jůů, tady je nějakej konkurz na získání přístupu? :) …. já bych si s dovolením také vzal…..

 21. Ivuška napsal:

  Jsem zevl na pracáku, brzo zevl na mateřský, snad už se nemusím víc představovat :) ))… Prosím o heslo zaslat, ty víš kam ;)

 22. mamababa napsal:

  Mě taky jedno prosím, Ty tak krásně a s humorem píšeš o těch malejch příšerkách, co je máme doma, mě to vždycky tak potěší, zvláště nyní, kdy jsem strávila tři neděle s neštovicovým děckem,měla jich snad tisíc, děs a hrůza.Díky.mamababa Ivana

 23. jana napsal:

  Ahoj, já bych taky prosila heslo :) . Tvoje psaní mě vždycky dost pobaví a rozesměje :) . O sobě nevím, co bych napsala, myslím, že o sobě dáváme vědět různými cestami :) . pa, J.