O dobrých a špatných zprávách

Nemáme s Medvědem stejný náhled na páchání trestné činnosti jako je stahování hudby a filmů z netu, nebo instalování nezakoupených programů… na jednu stranu moc nechápu, proč když stahují všichni, tak my musíme za všechno platit, ale na druhou stranu je to hezké- kdo jiný by měl dodržovat zákony, než právníci- lidé, které ty samé zákony živí.
Nicméně potíž je ta, že když si člověk za něco zaplatí, obyčejně očekává, že ta věc bude fungovat tak, jak si představoval. Jenže ona ta věc funguje úplně stejně bídně, jako kdyby ji někde ukradl…
Takže jsme včera měli romantický večer, kdy tu Medvěd vykřikoval něco jako (sprostá slova nahrazena hvězdičkou) ***, * jaktože to neumí exportovat do pdf?**Microsoft*** takovejch peněz**
Dnes ráno se mu zasekla tiskárna a na plánovanou schůzi přijede pozdě- zkrátka když se nedaří, tak se nedaří.
Dneska večer bychom rádi vzali Vojtu na projížďku Mikulášským trolejbusem, tak doufám, že nebudeme muset nakonec jet zase jenom ve dvou….

Jinak já měla včera dobrý den, protože jsem zjistila, že Medvědova bejvalka je o víc než dva roky starší než já. Jeden by řekl, že to po tolika letech a dětech bude jedno, ale není- žádná radost není tak dobrá, jako ta škodolibá. Skutečně mě zahřálo, když jsem si uvědomila, že nejenomže mám- narozdíl od ní- chlapa a děti, ale navíc mám ještě dva roky náskok. Jojo, jsou různé cesty jak si spravit náladu:-)

Comments are closed.