Někdo nepřibral, někdo zase jo…

V úterý jsme byli v poradně- Vojtíšek místo 20dkg, které měl přibrat, přibral jen 17, takže budem muset za týden na převážení. Medvěd tvrdí, že ho budu muset víc kojit….jenže to už snad ani nejde- mám pocit, že ho mám u prsu pořád. Problém je spíš v tom, že náš neukojenec hoduje jak na středověké hostině, pije, pije, pije, pak všechno vyzvrací a můžeme začít znovu.

Já jsem se pro změnu, aby se vyrovnaly síly ve vesmíru, spravila. Moc dobrých věcí ve špajzu, málo pohybu, trochu nuda a neustálý pobyt v blízkosti ledničky se na mně podepsaly.

Včera přijel tatínek a pohlídal nám malýho, abychom mohli jít do kina. Šli jsme na Babel a bylo to fakt vydařený. Vůbec máme poslední dobou štěstí na samé povedené filmy…
Medvědova máma přijela zase hlídat tátu jak hlídá Medvídě, takže jsme si říkali, že je dost nepraktický, že buď nemáme hlídání vůbec, nebo rovnou dvojmo.
V tom kině jsem si říkala, že na mně vlastně vůbec není vidět, že mám doma dítě. Je to trochu nezvyk, po těch měsících těhotenství, kdy to bylo na první pohled markantní…takže jsem si užívala jak se na mne opět kluci smějou.
…aby si třeba Medvěd nezačal myslet, že si mě nemusí hlídat!:-)

Comments are closed.