Mama, I´m coming home

Tak dnes večer nastane okamžik O, opustíme zdejší holobyt, který nám poskytoval azyl a stěhujeme se zpátky domů. Ne že by to tam bylo v o moc lepším stavu než tady- nemáme zatím žádné dveře, nesvítí světla, pravděpodobně nejde net, voda teče jenom v koupelně, protože v kuchyni ještě nemáme koupenou baterii…ale už budeme ve svým. Aby toho nebylo málo tak se u nás večer staví tchán se svou teďzrovnapřítelkyní. Ne že bych z té představy byla vodvařená, ze zdí nám všude čouhají různé prapodivné dráty a nemáme ani dveře od záchoda…no nic, tak snad najdu do večera aspoň rychlovarnou konvici a nějaké hrnky, abych mohla nabídnout kafe.

Tchánovi totiž letí v noci letadlo na dovolenou do Turecka, což je daň za to, že je jeho přítelkyně opět jeho přítelkyní. V lednu se k němu nastěhovala a do července se stihla 3x odstěhovat, opětovně usmířit a odjet s ním na 5 zahraničních dovolených. V červenci se definitivně rozešli, tak jsem se s ní rozloučili…a teď se opět nastěhovala a letí spolu do Turecka. Upřímně, ta ženská je mi docela sympatická, ale tohle nějak nepobírám…kdyby jí netáhlo na 50, tak bych si skoro myslela, že neví, co chce. Takhle to bohužel ukazuje spíš na tu horší variantu…

No nic, takže jak jsem se s ní před 2 měsíci rozloučila, tak se s ní dnes zase přivítám a bude se tvářit jako že…nevim…že …nebo půjdu do sklepa hledat nádobí a zůstanu tam dokud neodjedou na letiště.

Ještě, abych to nezapomněla, tak mě Vojta včera dostal. Jsme všichni nějací nemocní, tak nešel do školky a zůstal doma a táta mu ráno slíbil, že až přijde z práce, že mu donese mlíko, abych mu mohla uvařit kaši. A Vojta se ptal proč musí jít do práce a Medvěd, že potřebuje vydělávat korunky, aby mu mohl koupit to mlíko. Večer v sedm, když stále táta ještě nebyl doma, tak se Vojta hluboce zamyslel a ptal se- a mami, kolik stojí to mlíko, že to tátovi trvá tak dlouho na něj ty penízky vydělat?

Jo, kamaráde, ty se jednou budeš divit, až budeš potřebovat využít advokátních služeb:)

A ještě video na víkend- narazila jsem na něj včera a docela mě pobavilo. Já si totiž u McDonalda taky nevyberu:-)

Ale jestli posloucháte často nějaké popíkové rádio, tak si to ani nepouštějte, věřím, že tam to točí stále dokola.

2 Comments

  1. Sejra napsal:

    Honzík, když mu bylo tak 5 let, taky jednou řešil podobný problém, když mě nechtěl pustit do práce. Ale napadlo ho řešení – vytáh peníze ze svojí kasičky a dal mi je, abych do tý práce nemusel jít:-)

  2. Bosorka napsal:

    Pěkný čtení i odkaz. Není co dodat. A Medvědovi bych řekla, ať si ukáže na jinou matku s dětma, kt. by mu vyhovovala líp, kt. víc znáte, ne jen z letmého iluzorního setkání.(Vybírat si v bezdětných nemá cenu, tam se ještě vše plně neukazuje) Možná, že pak víc ocení svou Medvědovou. Nebo ho týden nechat např. u nějaké dětnaté hysterky na návštěvě :-)