Koj, koj, koj

Je mi čím dál tím zleji (ta čeština je ale krásný jazyk:-)- zřejmě to bude tím, že jsem měla zůstat v posteli, když venku mrzlo a ne se hnát přes celé město ke svému mobilnímu operátorovi, který mi slíbil telefon za korunu… jenže mobilní telefon za korunu znamená, že ten svůj dosavadní budu moct za litr prodat a Medvěd bude mít na nové kalhoty…
Od té doby co nevydělávám tak na tom nejsme finančně nějak zvlášť úžasně…taky by mě při té příležitosti zajímalo, kde se zrodila ta fáma, že advokáti jsou bohatí lidé- to tak možná když jim táhne na padesát…ale nebudu si stěžovat. Raději sem hodím článek, který jsem si včera přečetla na Rodině a který mě pobavil…


Všechno prý (líčili mi to oba dva, Robert s potutelným úsměvem a Kryštof svým patnáctiměsíčním „koj koj koj“) začalo nevinně…Vykoupali se a náš prcek, jako vždycky po plavání, spokojeně usnul. Nebylo ještě poledne, když k rybníku došli další návštěvníci a jali se odkládat části svých oděvů. Všechny. A tak můj muž zjistil, že se nachází na nudapláži. Přijal to sportovně, sundal trenky, přikryl jimi Kryštofa, aby ho nespálilo sluníčko a usnul vedle něho.

Probudili se za hodinu. Do ráje. Kolem dokola samé nahé ženy. První se rozkoukal Kryštof, ve vteřině mu došlo, že tolik prsou naráz ještě neviděl. Vymrštil se bleskově na nožičky a běžel k nejbližší ženě, ručičkou ji chytil za prso a křičel svůj kojící pokřik. „Koj koj koj!“ Žena byla zmatena. Náš táta také. Nevěděl, jestli prvně hledat trenky nebo usměrnit Kryštofa. Tomu ale jedny prsa nestačily a okamžitě se vydal prozkoumávat další ženy, jestli aspoň od nich by něco neukáplo. Robert ho dohonil asi u páté. Do jejich skotačení se vložil ještě jezevčík a jeho pán (oba také nuda) a všichni ti naháči mudrovali nad tím, jak je naše dítě roztomilé a jak je hezké, že je pořád ještě kojeno a jak si umí najít zdroj stravy….

Když jsem ten článek přečetla Medvědovi, byl tou představou úplně unešen, takže se nám od té doby ozývá domem rozpustilé Koj, Koj, Koj:-)

Comments are closed.