jauvejs

Dneska ráno mi na noze vypálili 16 bradavic. Auvajs. Doufám, že tu kožařku v Hradci, co mi před rokem řekla, že se bradavice na noze nevypalují, poštípaj blechy. Kdyby tenkrát nebyla líná a nesnažila se mne co nejrychleji zbavit, tak jsem jich měla k vypálení nejméně o polovinu méně a byly by mnohem menší. Takhle jsem spoustu času, peněz a energie věnovala různým alternativním metodám léčby (některé jsem obšlehla v tomto článku) než jsem narazila na doktorku, co umí, problému mne zbavila a neřekla mi, že se mám ukázat až dokojím, nebo až naprší a uschne. Ne že bych tedy měla po problému, to zase ne, teď budu týden pajdat a za dva týdny se tam mám ukázat zas. Ale jsem na dobré cestě:)

Uhunka si začala strkat palečky na noze do pusy. Valerína si začala strkat palečky na noze do pusy. Vojtěch si začal strkal palce na noze do pusy. Tomu už to tedy moc nejde…ale snaží se. Je to ohromná legrace. Nevím proč jsem si myslela, že učit by se měli mladší od starších.

A tak vám ještě doporučím nový článek pana Nágla, otce 11 dětí a hrdého dědečka (dvou? teď nevím jistě) vnoučat, protože jeho články jsou úžasně nadušihladící a odcházím úpět. Nebo si strčím palec u nohy do pusy, dost to prý uklidňuje:)

Comments are closed.