Den jeden

Aby nebyla nuda, tak jsme vyzkoušeli šachový prvek pro pokročilé- rošádu. Kajda se přesunul k Medvědovi, Medvěd ke mně a já do Brna…


Celkově vzato byl dnešek docela úspěšným dnem…zjistila jsem, že jsem zřejmě „talent na jazyky“, protože jsem dnes psala ze 12 lekcí portugalštiny, které jsem se začala učit včera v 11 večer. Do té doby jsem měla spoustu lepších věcí na práci- skypovat s Medvědem, hrát na harmoniku, kecat s tatínkem, plánovat cestu do Vietnamu, telefonovat s Medvědem, pročítat cizí blogy…ale stihla jsem se to docela obstojně naučit, takže úspěch. Také jsem se dozvěděla, že tu zkoušku minulý týden jsem rovněž udělala, což jsem OPRAVDU ráda, protože takovou naprostou zhovadilost jako je „Úvod do románské jazykovědy“, naprosto samoúčelnou vědu o vědě, bych se učila znovu jen s velkým sebezapřením. Ale nebudu muset…takže dvojnásobný úspěch.

Pak ze mně málem klepla pepka instruktora v autoškole. Tak blbého žáka zřejmě ještě neměl…alespoň se tak tvářil. No, fakt je ten, že jsem to auto moc pod kontrolou neměla- on zase neměl pod kontrolou svoje panenky, protože se mu neustále protáčely směrem dovnitř. Já si na něj musím taky postěžovat, protože takovej svinčík, jakej měl v autě on, jsem v životě neviděla.

Comments are closed.