Co se svatby týče

Ještě čtyři měsíce nás dělí od toho nezapomenutelného dne, kdy se stanu paní Medvědovou. Podle svatebního katalogu, který jsme vyfasovali na magistrátu, jsme již notně ve skluzu.
Zdá se totiž, že na takovou svatbu by se člověk měl intenzivně připravovat nejméně rok předem…my se zatím připravujeme spíše psychicky.
…ale přeci jen jsme se za poslední měsíc pohli kupředu. Například jsme se rozhodli, že obřad bude na zámku…oproti tomu hostina na zámku nebude, čímž se ušetří asi 400 káblí na osobu, což při padesáti lidech dělá 20 táců rozdíl.
Když už o těch financích mluvím, spočítali jsme, že to vyjnde celkově na 60 tisíc a naši otcové vypadají, že by nám to mohli zaplatit napůl. (Tedy- můj otec řekl, že v pohodě, že prý dokonce počítá i s tím, že ta částka nejspíš ještě vyroste díky spoustě drobných výdajů, které nebyly započítány… Medvědův otec ještě nebyl postaven před konkrétní částku, ale Medvěd tvrdí, že když se mu řekne, že můj otec půlku zaplatí, tak že se nenechá zahanbit. Tak doufejme…)
Na konci března se žení Medvědovi kamarád, který investoval do svatby půl milionu ( a má 60 hostů), tak jsem zvědavá v čem bude spočívat ten rozdíl…zřejmě místo svíčkové budou podávat nadívané koroptvičky…
Za půl milionu bych si raději koupila auto…nebo cestu kolem světa.

Comments are closed.