Březen, za kamna vlezem, duben, ještě tam budem

Poslední tři dny bylo počasí takové nějaké rozpačité a tak jsme trávili čas převážně indoorovými aktivitami.

Osázela jsem pár truhlíků za okny, což Medvěda přimělo k úvaze, že je skutečně prazvláštní, že dokud jsem měla zahradu, tak jsem si jí ani nevšimla a sotva se nastěhuju do paneláku, tak začínám zahradničit. Asi mu to přijde nelogické, mně to naopak docela smysl dává, protože zasadit pár kytiček do truhlíku a strčit je za okno je práce na chvilku a efekt je maximální, zatímco na obrovské zahradě zděděné po tchýni- vášnivé zahradnici, by člověk mohl trávit pletím, sázením a zavlažováním hodiny a hodiny a stejně to nebude nikde vidět.

No nic, takže jsem zasadila a rychle vyfotila, dříve než ty kytky pod mojí něžnou péčí pojdou.

Barvení vajíček se letos ujali mládežníci a mně mezitím kamarádky maminka vybavila do života mnoha cennými radami ohledně toho, jak ten manželský stav vlastně přežít:)

Jinak je Medvěd opět v Hradci a mně se ti naši dva drahouškové snaží dnes celý den přivést do blázince. Jeden buší, druhej skučí, jeden ječí, druhej brečí, jeden heká, druhej se vzteká…a taky se navzájem řežou. Zkrátka pohoda. Zítra budeme opět celý den pochodovat, i kdyby mělo pršet…

Například se půjdeme podívat jak se klubou malí motýlci…nebo pokud nebude vyloženě průtrž mračen, tak bych ráda do Roztok na výstavu Lega.

Fotky z včerejší večerní vycházky podél Vltavy:

3 Comments

  1. jana napsal:

    Hezké. A kdy už za vámi přijedeme…? :)

  2. Sandra napsal:

    To se ptáš ty mně? To bych se měla spíš ptát já tebe, ne?:)

  3. jana napsal:

    Snad už brzo :) Konečně jsou snad všechny děti zdravé :)