Anetka a Eduard

Na dovolenou jsme odjeli s Vájou a Vojtou a vrátili jsme se s Anetkou a Eduardem.
Sraz vozíčků za kolo na šumavské Modravě splnil všechna naše očekávání. Bylo hezky, když jsme chtěli protáhnout zlenivělá brka, pršelo zrovna když jsme si chtěli trochu zalenošit, pro děti byl organizován závod odrážedel a v hodu balónem, dospělí si přišli na své při opékání čuníka. Paráda. Mezi přítomnými cca. 60 dětmi v rozmezí od dvou týdnů do šesti let si Mojta rychle našel parťáky pro společné řádění a občas dalo docela práci ho stíhat.
„Není tady náš Vojta?“ Ptala jsem se rodičů Oumekdonalda, když jsem konečně vysupěla do příslušného patra. „Ne, je tu nějaký chlapeček, ale ten se prý jmenuje Eda.“ „Kdepak Eda, to je náš Vojta!“ poznala jsem známou čupřinu. „Aha, ale on říkal…“"on říkal asi Eded, to je jeho příjmení“… „no nám přišlo, že na toho Edíka nějak nereaguje.“ Nicméně Vojtěch se po dobu celého pobytu vytrvale představoval příjmením a tak jsme přišli k Eduardovi. Anetu jsme získali jako bonus, protože Valerka se Vojtovi špatně vyslovuje a tak svoji sestru představoval jako mimi Anetu. Nicméně až už se jmenují, jak chtějí, pořád to jsou ti dva stejní raubíři.
Rovněž jsme se na dovolené definitivně rozhodli obměnit náš vozový park. Medvěd rok přemýšlel jaké si koupí auto, obcházel, prozkoumával, zkoušel, srovnával…až se nakonec rozhodl, že koupí znovu to samé, co máme teď. Já jsem naplánovala radikálnější změnu a rozprodávám všechny kočárky i vozíček za kolo. Musím si totiž udělat v garáži místo, hodlám si pořídit tohoto krasavce:
cx

A pokračování příště, teď jdeme ukázat babičce tchýni Valerčin první zub:-)

Comments are closed.