365/78

Budu si sem asi muset dát nějaké počítadlo, abych věděla, jestli to tu čtou také nějací živí lidé, nebo sem chodí jen samí roboti. Poslední týden promazávám asi dvě stovky spamů denně a netuším, jestli se to dá chápat jako pocta, že má tolik lidí pocit, že bych měla stát o viagru v akci, či o prodloužení penisu. Některé nabídky bohužel ani nejsem schopná rozluštit, neboť mi chodí v čínštině…věčná škoda.

Víkend byl pěkný, takový předjarní.

V sobotu jsme byli v Hradci na velké rodinné sešlosti, která měla být hromadnou oslavou narozenin. Kuriózní na tom bylo to, že nikdo (resp. nikdo od nás) nevěděl přesně čí narozeniny že se to vlastně slaví. Medvěd tvrdil, že prý i ty únorové jeho a Krokodýlčiny a byl velmi zklamán, když jsem mu připomněla, že jejich narozeniny už byly oslaveny.
Ještě kurióznější na tom je, že co jsme to vlastně slavili, nevím doteď. Vojta se babičky ptal, čí že je ten dort a babička říkala, že tak nějak všech a že začíná jaro, tak že to je dort na oslavu jara. No co už, hlavně že je vždycky nějaký důvod k oslavě:-)

Vojtovi jsme přivezli z Hradce kolo a tak se Vojta učil v neděli jezdit na kole (bez postranních koleček)

Vojta s tátouVojta s dědou

Také jsme zjistili, že nám někdo ukradl odrážedlo, což Valerka nese velmi těžce a každému, koho potká, tklivým hlasem sděluje, že jí Bleble (čert) ukradl kolo. Brácha jí na to odpověděl, že ji chápe, že jemu Bleble také ukradl z garáže kolo…a tak tesknili spolu.

Doma jsem pak Vojtovi vyprávěla o pánovi, co hraje na Karlově mostě na skleničky a že se na něj musíme jít v létě podívat a brácha, aby mi dokázal, že je to triviálnější záležitost, než tuším, naladil naše skleničky od vína a vystřihl parádně song Skákal pes přes oves.

umělec

Dětičky to nadchlo a tak mi na skleničky muzicírovaly celý večer. Předpokládám, že zítra bude Vojta chtít hrát na čajové skleničky Made in China učitelkám ve školce:)

4 Comments

 1. Sejra napsal:

  Taky mi furt píše jakýsi bankéř z Hongkongu.
  A propo, nechceš nějakou viagru? Mám jí několik set kusů:-))))

 2. Sandra napsal:

  díky za nabídku, až budu mít potřebu se zerektovat, ozvu se:)

 3. Jsem živý čtenář, potvrzuji:-)
  A říkám si, že vůbec není špatné dát si na oslavu jara takový dort. To je hezká tradice:-)

 4. Sandra napsal:

  No, většina lidí spíše s příchodem jara přesedlává z dortů na mrkev, aby stihli do plavek shodit nabraná zimní kila… ale jo, také si myslím, že příchod jara by se měl oslavit:)