365/58

Valerce jsem dnes nechala nastřelit náušnice. Je na ně hrozně pyšná a každému se chlubí…jen tedy neumí říct náušnice a tak chodí a drží se každou rukou za jedno ucho a doufá, že všichni pochopí, že mají obdivovat její nové náušnice…no, chápe to málokdo. Tatínek tedy pochopil rychle, když se vrátil z práce- Valísku, co ti to provedli? slyšela jsem už ode dveří. Asi Medvěd lituje, že (snad) výrazně ubude lidí, kteří nás míjí se slovy- to je ale šikovnej chlapeček… ikdyž, dneska už nosí náušnice kdekdo, bylo by sexistické předpokládat, že je někdo holka jen proto, že má něco zapíchnutého do ucha:)

A Vojťas byl cvičit v Sokole. Nevím proč mám pocit, že přesně ty samé paní, co tam s těmi prťaty cvičí dnes, tam před více než 20 lety cvičily s námi a zub času je od té doby ani trochu neohlodal.
Fotky jsou mázlé, protože jsem musela neustále být v patách Valeríně, která byla odhodlaná cvičit taky a zdůvodnění „ty jsi ještě malá, to je jen pro starší děti“ jí přišlo jako hodně blbá výmluva. Ostatně, říkám to poslední dobou dost často a říkám to skutečně nerada- chápu, že to musí být k vzteku, že se člověk nemůže účastnit všech těch báječných aktivit jako brácha jen proto, že je malej…jenže co s tím, na něco si holt bude muset skutečně počkat.

2 Comments

  1. Nz napsal:

    Kůň a kruhy? Není to klasifikováno jako týrání dětí obzvláště zavrženíhodným způsobem? Aspoň já to tak vždycky vnímala!:DDD

  2. Sandra napsal:

    Kůň a kruhy ještě docela jdou, já vždycky nejvíc nesnášela hrazdu- pro člověka s těžkou prdelí doslova mučící nástroj. Je fakt, že mně osobně tyhle oddíly všestrannosti tak trochu způsobují osypky, stejně jako celá ta zatuchlá tělocvična v Sokole a sestry cvičitelky, kterým musí být něco mezi 180 a smrtí, ale dětičkám se tam líbí, tak proč jim to upírat. Je to kousek a je to za pár peněz. Ovšem musí si počkat až jim budou 4 roky a vezmou je na to samostatné cvičení, na cvičení rodičů s dětmi mě tam nikdo nedostane (ostatně, teď se naštěstí můžu vymlouvat na těhotenství, pak se budu moct vymlouvat na kojence…:)