na čem záleží

Dnes jsme byli bobovat a Vojta si při tom parádně rozbil pusu. Má ji celou nateklou a vypadá trochu jako Kačer Donald. Bylo by jistě zajímavé  ho vyfotit na dnešní scrap, ale raději se přidržím Valentinské tematiky:-)

Pak jsme šli se strejdou Momanem a jeho přítelkyní do Fata Morgany, ale dorazili jsme tam zrovna když  právě zavírali. No…alespoň jsme se pěkně prošli.  A tak vám namísto reportáže z Botanické zahrady napíšu alespoň jeden příběh, který jsem kdysi dávno zažila v jednom domově důchodců.

Moira a Betty sedavaji vzdycky vedle sebe. (Je to tedy spise zasluhou Moiry, protoze si nemyslim, ze by Betty byla schopna se rozhodnout, kde chce sedet.)
Tuhle jsem si k nim sedla a Moira mi povida- „My uz se s Betty pratelime leta, vid Betty, no a Betty si dokonce pamatuje moje jmeno, ze jo, Betty, rekni jak se jmenuju.“
Betty az do te doby nepritomne sledovala krajku na ubruse se zamyslela a odpovedela: „Betty“
Moira ji na to trpelive odpovedela: „Ne, Betty jsi ty, ale jak se jmenuju ja?“
Betty se opet hluboce zamyslela a pak ze sebe pomalu vysoukala: „Moira“
Moire v tom okamziku zazarily oci a obratila se ke mne:“ Vidis, rikala jsem ti to, pamatuje si jak se jmenuju.“
Tak jsem si pomyslela jak je to absurdni, ze se clovek cely zivot za necim honi.. ale stejne je pro nej nakonec uplne ze vseho nejdulezitejsi jestli bude mit v domove duchodcu vedle sebe nekoho, kdo si bude pamatovat jeho jmeno.
Je to takovy kratky pribeh ze zivota, ktery mi pripomnel, ze je uzitecne se vsem svym kamaradum cas od casu pripomenout… preci jen, clovek nikdy nevi :-)
Hezkeho Valentyna

Sandra

kredit- má jmenovkyně a tvůrce nekonečně krásných věcí, Sandy :-)

2 Comments

  1. Cheorchia napsal:

    Teda vam to na ty fotce slusi :) )

  2. Sandra napsal:

    Dík:)