Archive for Leden 2013

Losnu, nebo Mažňáka? Třeba Bahňáka…

Tak nám dnes začalo druhé kolo prvních přímých prezidentských voleb. Vojta by volil Zemana, „aby nám déle vydržel“, Vali by volila Schwarzenberga, důvody neuvedla. Já se rozhodla se těchto voleb neúčastnit, protože ani jednoho z kandidátů na Hradě nechci.  Mírně raději budu, když vyhraje Schwarzenberg, protože ho volí všichni mí kamarádi a rodinní příslušníci a já budu ráda, když budou mít radost …a navíc když vyhraje Zeman a pak budeme poslouchat ty průjmy, co se mu linou z úst, tak mi to všichni budou otloukat o hlavu, že já za to můžu. Ať tak, či onak jsem se už smířila s tím, že se za svého prezidenta budu i v následujících 5 letech stydět. Snad budeme mít za pět let lepší možnost výběru…

Tolik k prezidentským volbám.  Jo, vlastně ne, ještě jedno vtipné video na odlehčení té husté atmosféry před bitvou:

o volbách, předsevzetích a karambolech

Tak dnes budeme poprvé volit pana prezidenta. Na to, že bych měla jít za pár hodin k urně, mám poněkud nejasno v tom, koho budu volit. resp. kandidáta jsem vybraného měla, ale čím dál tím víc o něm pochybuji…a nikoho lepšího jsem v nabídce neobjevila. Tak ještě nevím, co tam v té obálce hodím.

Ovšem volba prezidenta není jedinou volbou, která nás v blízké budoucnosti čeká. Continue reading ‘o volbách, předsevzetích a karambolech’ »

Pozdně novoroční

Poslední dobou se tu mnoho článků nevyskytlo, což je dáno zejména tím, že jak přibývají povinnosti v reálném světě, ubývá čas na virtuální radovánky. Ale přelom roku je událost, kterou nelze přejít bez komentáře.

Rok 2012

hodnotím maximálně pozitivně. Užila jsem si ho. Hodně jsme výletovali, vlastně jsme každou volnou chvíli někde byli, spoustu jsme toho zažili. Hodně jsem toho přečetla. A hodně času jsem trávila s přáteli. Ano, jsou i věci, které jsem chtěla udělat a neudělala, protože na ně už prostě nezbyla energie, vůle, nebo čas…ale tak s novým rokem mám novou šanci:)

Pak jsou tu ty méně radostné věci. V roce 2012 odešli oba moji nevlastní dědové a Medvědovi též zemřel děda. Oba jsme s manželem měli dědu, který se jmenoval Toník, oba zemřeli na Štěpána a oba dnes měli pohřeb. To jsou takové vtípky osudu…

Do roku 2013 hledím s nadějí. Doufám, že ten příští rok bude alespoň tak dobrý, jako ten letošní.

A nějaké to předsevzetí? Budu víc vařit, míň jíst a budu víc psát blog:)