Archive for Listopad 2011

Chráněno: úprkem vpřed

Tento příspěvek je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím heslo:


Vojta vypráví Uhunce pohádku na dobrou noc

Byla jedna princezna a ta byla začarovaná. Jednou k jejímu zámku přijel princ, aby ji vysvobodil, ale jmenoval se Nevímcomámdělat a nevěděl, co má dělat. Došel k princezně a škrábal se na hlavě. Ale nic ho nenapadlo. A tak princezně řekl- promiň, budeš muset zůstat začarovaná. A princezna ho zboxovala. Pak mu řekla- musíš mi přinést nějakou rybu, nebo nějaké jiné zvíře, co žije ve vodě. A princ řekl- dobře, přinesu ti lachtana. Jenomže moře bylo daleko a tak princ šel…a už se nikdy nevrátil, protože po cestě umřel. A zazvonil zvonec a to je konec pohádky.

přečteno: Třetí dvojče

Další bestseller Kena Folleta, tentokrát z lékařského prostředí. Continue reading ‘přečteno: Třetí dvojče’ »

od příště pod heslem

Byla jsem upozorněna, že sem nejdou přidávat další komentáře, což je škoda, když se tu rozjela taková pěkná seznamka, takže přesouvám dopředu:) Continue reading ‘od příště pod heslem’ »

Chráněno: na stojáka

Tento příspěvek je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím heslo:


Chráněno: listopad

Tento příspěvek je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím heslo:


přečteno- Kladivo ráje

Juddy Madoxxová, mladá a ambiciózní agentka FBI nemá zrovna svůj šťastný den. Continue reading ‘přečteno- Kladivo ráje’ »

Přečteno- Dvanáctá proměna

Jaké mohou být formy incestu?  Otec s dcerou, matka se synem, sestra s bratrem,…ale i řada dalších. A snad všechny se vešly do knihy Dvanáctá proměna autorky Pauline Gedgeové. Continue reading ‘Přečteno- Dvanáctá proměna’ »

přečteno: Dobrou a ještě lepší neděli

Každý člověk má své životní vrcholy a někdo jich má i několik. Pan profesor Einstein měl dva takové vrcholy ve svých 26 a 37 letech- to vypracoval obě teorie relativity- a třetí ve 42 letech, kdy dostal Nobelovu cenu. Moje maminka, jak sama říkala, měla svůj životní vrchol po své třicítce ve Výbrnici, kam chodila na procházku spousta letních hostí a chválila její španělské ptáčky a bramborové knedlíky s cibulkou. Nu a já měl svůj životní vrchol hned mezi druhým a třetím rokem svého věku, protože tenkrát mě pochoval na klíně Karel Čapek, který do té Výbrnice chodil s paní Olgou, Dášenkou a Iris. Continue reading ‘přečteno: Dobrou a ještě lepší neděli’ »

Chráněno: výlet do ráje

Tento příspěvek je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím heslo: