Archive for Duben 2011

porod III

Protože nejoblíbenějším článkem spamových robotů na tomto blogu, je bůhvíproč dva roky starý článek nazvaný porod II (že by to nějak souviselo s nabízenou viagrou??) nemůžu své věrné robotické čtenáře zklamat a následuje porod III.

Varování- toto je článek o porodu, jestli to rozkliknete, nečekejte nic jiného, než článek o porodu.

Continue reading ‘porod III’ »

Přečteno- Na jih od hranic, na západ od slunce

Na jih od hranic, na západ od slunce, další z knih slavného současného japonského spisovatele Haruki Murakamiho, je hodně podobná jeho slavnějšímu Norskému dřevu. Continue reading ‘Přečteno- Na jih od hranic, na západ od slunce’ »

krize

týden

Tak je to týden, co jsme doma. Continue reading ‘týden’ »

Přečteno- Norské dřevo

Tak šel čas a mně naráz bylo devatenáct. Slunce dál a dál vycházelo a zase zapadalo, státní vlajka klouzala nahoru dolů po stožáru a neděli co neděli jsem chodil na rande s dívkou svého mrtvého kamaráda. Co to vlastně dělám a kam to povede? Continue reading ‘Přečteno- Norské dřevo’ »

Holčička

Narodila se nám medvědí holčička. Její jméno začíná rovněž od písmene V, aby v tom byl pořádek…. a já jí po většinu času oslovuji Vali. (A vrací se mi to zpátky jako bumerang, protože Valerka mi po třech dnech u babičky říká babi- to jsem tím porodem tedy sakra rychle zestárla:)

A tak je nás pět. Je to tedy docela šrumec a doufám, že se zaběhneme rychleji, než se tu z toho zblázníme. Oba prďoši, které si po čas mé nepřítomnosti rozebraly babičky, si zvykli na individuální luxusní péči a bude asi chvíli trvat, než se nám opět podaří jim vysvětlit, že od teď už každý den nebude posvícení. A do toho to miminko…a sousedi… a dědeček nám zítra odlétá do Číny a babička příští týden na měsíc do Ameriky…

Ale co nás nezabije, to nás (údajně) zocelí…

Miminko je zdravé a neuvěřitelně maličké (tedy relativně- 3,6kg a 50cm:)

a já musím končit, povinnosti volají.

Valerie

V pondělí má moje malá krokodýlí holčička svátek a já tu s největší pravděpodobností už nebudu, takže lehce s předstihem… Continue reading ‘Valerie’ »

stále ještě v obvyklém složení

Jakpak prožíváš těch posledních pár dní, než V. uvidíte ve skutečnosti? Continue reading ‘stále ještě v obvyklém složení’ »

Přečteno- Želary

Knihu Květy Legátové Želary jsem četla rovnou několikrát, protože napoprvé člověk vůbec nemá šanci postřehnout kdo je kdo, kdo koho miluje, kdo koho nesnáší, kdo s kým žil a kdo koho zabil…

Jedná se o devět povídek líčících osudy lidí, kteří žijí v zapadlé obci Želary. Continue reading ‘Přečteno- Želary’ »