Archive for Září 2010

Mama, I´m coming home

Tak dnes večer nastane okamžik O, opustíme zdejší holobyt, který nám poskytoval azyl a stěhujeme se zpátky domů. Continue reading ‘Mama, I´m coming home’ »

dovolenková

Byli jsme pryč jenom týden a za tu dobu se bratr stal na Matfyzu dvojnásobným bakalářem a ještě k tomu měl obě státnice nechutně za jedna, čímž se ukázalo, že lhal naší dětské paní doktorce, když si u ní byl v 18 vyzvednout kartu a ona se ho ptala- tak co, ještě jsi geniální, nebo už se to srovnalo? a brácha jí tvrdil, že už se to srovnalo. Zároveň se potvrdilo, že je blázen, protože jeden den měl jednu státnici, druhý den v 16 hodin mu začínala druhá a už v 17 hodin musel odjet na letiště, aby stihl letadlo do Norska. Ale to je asi obvyklé, že genialita jde se šílenstvím ruku v ruce:)

Také se nám babička- tchýně znovu provdala, což nám oznámila telefonicky 5 dní poté. Paradoxně se brali zrovna v době, kdy jsme párset metrů od nich balili na dovolenou a večer předtím u nás seděli v obýváku a neřekli nic (jo jo, máme se dobře, spousta práce, jinak dobrý.) Nu, inu, ať si každý dělá co chce, ale doufám, že moji rodinní příslušníci, děti zejména, mi o své svatbě řeknou předem, i kdyby se rozhodli se brát při potápění mezi žraloky nebo se během obřadu nechali vystřelit na Mars.

Takže tak, člověk na chvíli zmizí do lesů a hvozdů a hned je všechno jinak. Ale jinak byla dovolená prima…

Continue reading ‘dovolenková’ »

Ohlédnutí za létem

Sem na toto místo byl plánovaný článek s nadpisem ohlédnutí za létem…když se však v tuto chvíli ohlédnu, mám pocit, že snad žádné léto nebylo. Nebo možná jo, ale už je to strašně dávno.

Continue reading ‘Ohlédnutí za létem’ »

Toulky okolo Hradce

Litice a Potštejn, dva hrady u Vamberka pojí společná historie. Navíc jsou kousek od sebe, 6km procházkou podél Divoké Orlice. Continue reading ‘Toulky okolo Hradce’ »

sestřička

Maminko, a to miminko v bříšku bude chlapeček, nebo holčička?

Co bys raději, sestřičku, nebo bratříčka?

Sestřičku.

Sestřičku jako je Valerka?

Ne, nějakou hodnou.