Archive for Duben 2009

Začarovaný kruh

Medvědův bratr řekl Medvědovi něco osobního a řekl mu, ať to nikomu neříká. Medvěd to řekl mně a řekl mi, ať to nikomu neříkám. Já to vykecala samici starého Medvěda a řekla jí, ať to nikomu neříká…ona to vykecala starému Medvědovi, ten se naštval a všechny nás zprudil.
Medvědův brácha je naštvanej na Medvěda, Medvěd je naštvanej na mně a já na samici starýho Medvěda…ach ty složité rodinné vztahy.
závěr který z toho plyne obecně: u kohokoliv z nás se ta informace mohla zastavit, ale nezastavila, takže jsme slepičí prdele všichni

závěr, který z toho plyne pro mne: mám problém s informacemi typu: něco ti řeknu, ale nikomu to neříkej, takže se nebudu na nikoho zlobit, když mi nebude říkat tajné informce s předstihem a dozvím se je, až když už se budou moci říkat nahlas

Rozprávka

Můj tchán má neobyčejnou schopnost sám sobě při rozmluvě odporovat, včera se mu ovšem povedla kouzelná perla, protože sám sebe popřel v jedné jediné větě:
Medvěd: to nové auto si určitě pojistím, co kdyby mi ho někdo ukradl?
tchán: to auto si nepojišťuj, za to zaplatíš 130 tisíc navíc… a když ti ho někdo ukradne, tak ho přeci budeš mít pojištěný, ne?
…s takovými lidmi je radost konverzovat:-)

Z čeho jsou dělaní kluci?

V neděli jsme byli v Zoo a když jsme stáli u tygrů, vyslechli jsme kouzelný rozhovor:
dědeček: To je ale tygr, co? Ten by tě slupnul jako malinu
vnouček? A proč by mě slupnul?
dědeček: Protože jí maso, a je mu jedno jaký…
vnouček: Ale já nejsem maso…já jsem kluk!
…tak mě tak napadá z čeho jsou ti kluci asi tak dělaní…:-)

Kolik tátů máš…

Medvěd tak dlouho snil o polygynii, až jsme se dopracovali k polyandrii. Zařídil nám to Mojta.
Včera se Medvěd vrátil nečekaně brzy ze služební cesty a protože bylo krásně, jedli jsme venku na terase. Mojta byl nadšenej, že se děje něco neobvyklého a pořád něco mlel- a najednou začal vypočítávat: duej táta (druhej táta), máma a Mojta…a kde je dalchí (další) táta?
… takže Mojta má evidentně několik tátů. Medvěda to moc netěší a pořád se vyptává, kdo je ten první táta. Taky by mě to zajímalo…doufám, že to je nějaký pohledný kutil:-)

Aj, aj!

Zakoupili jsme hrací nočník, abychom Vojtěcha motivovali k lepším výkonům. Dopadlo to tak, že Vojta na něm zpruzeně sedí, buší do něj a vykřikuje- aj! aj! (hraj! hraj!)
…by mě zajímalo jak dlouho to potrvá, než pochopí, že takhle to nefunguje…

Hláška dne

Medvěd: tady se vůbec nedá telefonovat, Vojta je úplnej psychopatickej šílenec.
já: Vojtíšku, prej jsi psychopatickej šílenec, je to pravda?
Vojta: ho ho hóóó, je to pauda.
… tak alespoň víme na čem jsme:-)